+421 918 399 343 office@tct-sk.com

Vzduchotechnika

Montáž a dodávka 

Vzduchotechnika

Dýchanie je nevyhnutnou činnosťou nášho organizmu. Dennodenne prijímame kyslík do svojich pľúc, ktorý obsahuje rôzne mikročastice z prašného prostredia a emisií. Práve preto sa snažíme vytvoriť podmienky v priestore,  v ktorom je znížené prúdenie a výmena vzduchu. Ako vhnodné riešenie a ponúkame inštaláciu vzduchotechnického zariadenia.

Toto riešenie sa osvedčilo v rôznych sektoroch priemyslu – farmácia, zdravotníctvo, výroba, potravinárstvo, administratíva. Úlohou vzduchotechnického systému je zabezpečiť výmenu vzduchu ( prívod čerstvého  a odvod vydýchaného vzduchu) v priestore na m. Vzduch z vonkajšieho prostredia, prichádza do potrubia, prechádza cez filtračné vložks, ktoré  zachytávajú mikročastice, následne cirkulujúce rekuperačnou jednotkou, ktorá ho môže ochladiť prípadne ohriať. Odtiaľ ide cez potrubie do prívodného kanálá prívodnej VZT výustky a do prostredia. Odsávanie nasáva použitý vzduch  do potrubia, prechádza rekuperáciou cez potrubie a filtráciu do vonkajšieho prostredia.

Filtračné vložky zohrávajú pri odvode rovnako dôležitú úlohu ako pri prívode. Z interiéru môžu odchádzať škodliviny, ktoré je potrebné eliminovať, napr. v laboratóriách, výrobných halách, kde sa pracuje s chymickými látkami.

Vzduchotechnika je vhodná aj pre bytové komplexy s garážami, rodinné domy, obchodné centrá… Jej využitie je celoročné a tak zvyšuje pohodlie a komfort. Zabraňuje astmatickým a alergologickým ochoreniam a znižuje počiet baktérií a mikročastíc v ovzduší.

Keďže sa zameriavame na kompletizáciu interiérových priestorov, snažíme sa našim zákazníkom, ponúknuť komplexné služby ohľadom výmeny vzduchu v priestore.

S montážou vzduchotechnických zariadení máme bohaté skúsenosti, nakoľko sa v tejto oblasti pohybujeme už niekoľko rokov.

Rekuperačné jednotky

Séria UTZ

Tepelné čerpadlá Waterstage

Tepelné čerpadlá Waterstage

Odvlhčovače vzduchu

dodávka odvlhčovačov vzduchu

Poradenskú činnosť

poradenstvo ohľadne vzduchotechniky

Zhotovenie

projektovej dokumentácie na kľúč

Dodávku

vzduchotechnického potrubia vrátane všetkých komponentov

Záručný a pozáručný servis

servis

Prehliadky, opravy

servisné prehliadky, prípadne odstránenie závad a porúch na zariadení

Dodávku

vzduchotechnického potrubia vrátane všetkých komponentov

Kontaktujte nás

Máte otázky ohľadne naših služieb? Radi Vám poradíme, ozvite sa nám.

Zavolajte nám

+421 918 399 343

+421 37 /77 20 263

Sídlo firmy

Na Hôrke 19, 949 01 Nitra 

Slovenská Republika

Telefón a fax

+421 918 399 343

+421 37 77 20 263

Fax: +421 37  7414 739

Ekonomické oddelenie